Liberty Sigorta

Liberty Sigorta

Liberty Sigorta

Liberty Sigorta Hakkında

2006 yılında, Liberty Mutual Insurance Grup, Şeker Sigorta A.Ş.’nin çoğunluk hisselerini satın almış ve Eylül 2007 tarihinde Liberty Sigorta ismiyle Türkiye’deki faaliyetlerine başlamıştır. Liberty Sigorta, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan bireysel otomobil, konut ve ferdi kaza sigortalarının yanı sıra nakliyat, mühendislik, tarım, iş yeri sigortaları gibi çok çeşitli ürün ve hizmetleri sunmaktadır.

Genel Müdürlük ve 8 Bölge Müdürlüğü ile faaliyetlerini sürdüren Liberty Sigorta, ürün ve hizmetlerini yurt çapında toplam 700’den fazla noktada, profesyonel acenteler aracılığıyla tüketicilere sunmaktadır.

Liberty Mutual Insurance Hakkında

Amerika Boston merkezli Liberty Mutual Insurance Grup, kurulduğu 1912 yılından bu yana “insanların daha güvenli ve daha emniyetli hayatlar yaşamasına yardım etmek” için çalışmaktadır. Özellikle bireysel otomobil ve konut sigortalarında ihtisas sahibi olan grup, hayat dışı sigorta alanında dünyanın önde gelen sigorta şirketleri arasında 5. sırada yer almaktadır. Liberty Mutual Insurance Grup, 31 Aralık 2013 itibariyle, 121.2 milyar dolar konsolide varlık, 102.2 milyar dolar konsolide yükümlülük ve 38.5 milyar dolar tutarında yıllık konsolide gelir hacmine sahiptir. Başarı grafiğini her geçen gün daha da yukarılara taşıyan Liberty Mutual Insurance Grup, ABD’nin 2013 yılı gelirini baz alarak belirlediği Amerika’nın en büyük kurumlarından oluşan Fortune 500 listesinde de 76. sırada yer almaktadır.

Dünya çapında 5 kıtada, 30 ülkede, 900 ofis ve 50.000’den fazla çalışan ile hizmet veren Liberty Mutual Insurance Grup, bireysel otomobil, konut, endüstriyel ve ticari riskler, genel sorumluluk, mesleki sorumluluk, ferdi kaza ve işçi tazminat sigortası gibi çok farklı ürün ve hizmetlerin yanı sıra yangın ve muhtelif branşlarda reasürans desteği de sağlamaktadır.

 

Size Bir Şey Olmasın

Size Bir Şey Olmasın

Liberty Sigorta Felsefesi Nedir ?

  • Acente ve müşterileriyle güçlü bir iletişim içindedir.
  • Ev, trafik ve iş kazalarının nedenlerini ortadan kaldırarak sakatlığa sebep olan yaralanmaları ve ölümleri önlemeyi amaçlar.
  • Acıyı, kederi, hüznü, korkuyu ve kaybı hafifletmeyi hedefler.
  • İnsanların sahip olduklarını ve değer verdiklerini korumak ve muhafaza etmek için çalışır.
  • Çalışmalarının gerçek değerini ise insanların daha güvenli ve emniyetli hayatlar yaşamasına ne kadar yardımcı olabildiğiyle ölçer.

Liberty Sigorta ; GÜVENLİ bir YAŞAM için çalışır !

 

 

 

Pin It on Pinterest