Doğa Sigorta

Doğa Sigorta

Doğa Sigorta

Doğa Sigorta Hakkında

1979 yılından bu yana kazanılan tecrübe ile Doğa Grup, eğitim, sigorta, demir-çelik, gayrimenkul, girişim, bilişim, hayvancılık, sağlık ve turizm sektörlerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Doğa Grup; 10.000’in üzerinde çalışanı, hizmet verdiği 100.000’in üzerindeki öğrencisi ve 200 ayrı noktadaki merkezleriyle grup şirketlerinin sinerjisini ve motivasyonunu en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Merkezi Irak’ta bulunan 150 milyon $’lık F&F Steel demir çelik yatırımı, grubun yatırım faaliyetlerinin başında gelmektedir.

Doğa Sigorta Değerleri

Vizyonu
Sigorta kooperatifi kavramını, grubumuzun ana felsefesi olan doğaya ve insana saygı çerçevesinde geliştirerek, henüz başlangıç döneminde olan kooperatif sigortacılığının en iyi örneklerinden biri olmayı başararak, başta ülkemiz ekonomisine ve ortaklarımıza beklenenin üzerinde bir katkı sağlamak ve grubumuzun güçlü kurumsal yapılarından biri olmaktır.

Misyonu
Ortaklarımızın günden güne büyüyen kurumsal yapımızda pay sahibi olmalarını, çalışanlarımızın bilgi, beceri ve deneyimlerini arttırarak kariyerlerinde ilerlemelerini ve ülkemizde sigortanın tabana yayılmasını sağlamaktır.

Konularında uzun yıllar mesleki deneyim kazanmış olan uzman yönetici ve çalışan kadrosuyla ortaklarına hizmet vermeyi amaçlayan DOĞA SİGORTA, prensiplerinden asla taviz vermeden, sektörde sağlanabilecek maksimum faydayı kusursuz ve yüksek kalitede bir hizmetle sağlayacaktır.

Değerleri

  • Etik Sigortacılık kurallarına uymak,
  • Yenilikçilik,
  • Üretkenlik,
  • Müşteri Odaklılık,
  • Dürüstlük,
  • Güvenilirlik,

 

 

 

Pin It on Pinterest